Regeneracja pił taśmowych

Wyłączny serwis pił taśmowych marki KORONET.

Oferta Koronet to nie tylko wysokiej klasy piły taśmowe, ale także profesjonalny serwis tego typu urządzeń. Regeneracja pił przeprowadzana przez specjalistów z naszej firmy zawsze spotyka się z zadowoleniem klientów. Dzięki naszemu bogatemu, ponad 20-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką. Niezależnie od tego czy chcesz dokonać naprawy, czy interesuje Cię zgrzewanie pił taśmowych, nasz serwis stanie na wysokości zadania.

Mając na uwadze wysoką jakość świadczonych usług, zgrzewanie pił taśmowych odbywa się z wykorzystaniem sprawdzonych urządzeń, pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że trwałość zgrzewu będzie możliwie najwyższa. Dużą wagę przykładamy także do terminów realizacji zamówień. Doskonale wiemy, że brak odpowiedniego sprzętu może negatywnie wpłynąć na wydajność pracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby regeneracja pił przebiegała jak najszybciej.

Oferowana regeneracja pił przyczyni się do zwiększenia dokładności cięcia, a także pozytywnie wpłynie na żywotności produktu. Ponadto, nasze działania zabezpieczą Cię przed przedwczesnym pękaniem urządzeń oraz sprawią, że będą one funkcjonować tak, jak w dniu zakupu. Koronet to rzetelny partner jeśli chodzi o naprawę bądź zgrzewanie pił taśmowych. Zapraszamy do współpracy.

Jak to działa?

  1. Klient pakuje stępione, pęknięte piły w karton.
  2. Klient dzwoni do firmy pod numer 695 662 433 lub wysyła maila na adres dariuszpolinski@wp.pl z informacją, że chce zregenerować piły. Wszystkie formalności załatwiane są za Klienta.
  3. Kurier w ten sam dzień pojawi się u Państwa po przesyłkę. Klient do momentu dostarczenia zregenerowanych pil nie ponosi żadnych kosztów.
  4. Po kilku dniach kurier dostarcza zregenerowane piły i już można wykorzystać je do pracy.

Co zyskujesz dzięki programowi regeneracji pił taśmowych?

  • dłuższą żywotność pił taśmowych
  • większą dokładność cięcia
  • zapobiegasz przedwczesnym pęknięcią pił
  • oszczędzasz czas zlecając nam usługę regeneracji, zyskujesz wolny czas, któru możesz przeznaczyć na dodatkowe przecieranie drewna
  • po serwisie Państwa piły taśmowe będą cięły drewno jak nowe.

Specjalna promocja

ostrzenie + rozwieranie pił marki KORONET już od 10,00 PLN

Cechuje Nas dokładność, precyzja i niska cena.
Posiadamy 20 lat doświadczeń.

PRODUKCJA HANDEL RENOWACJA PIŁ TAŚMOWYCH
ul. Norwida 9,
62-600 Koło
tel: 695 662 433

Wyłączny dystrybutor na rynek polski