O firmie

Producent pił taśmowych do drewna oraz jedyny w Polsce oficjalny autoryzowany dystrybutor pił taśmowych do cięcia metali renomowanej firmy Robert Röntgen Metallsägen.

Firma Koronet Spółka z o.o. od roku 2001 funkcjonuje na rynku narzędzi do obróbki drewna i metali w Polsce.

Jesteśmy producentem pił taśmowych do drewna i dystrybutorem pił do metalu, renomowanej firmy Robert Röntgen Metallsägen. W swojej ofercie posiadamy pełen asortyment pił taśmowych do drewna i metali. Firma KORONET posiada własną zgrzewalnię, a piły zgrzewamy na najwyższej jakości numerycznych zgrzewarkach IDEAL.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami niemieckimi oferujemy kompletny asortyment pił taśmowych. Jednym z głównych kierunków rozwoju naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb narzędziowych zakładów przerobu drewna oraz zakładów i warsztatów branży metalowej w kraju.

Przedstawiając ofertę naszej firmy, zapraszamy do współpracy.

Koronet - O firmie

Jakość i solidność

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w produkcji przemysłowych pił taśmowych wyznaczamy standardy w Polsce i na świecie pod względem wydajności i obsługi.

Najwyższą jakość oraz krótkie terminy realizacji zawdzięczamy pracy naszemu oddanemu zespołowi, oraz najnowocześniejszym dostępnym w branży wysokiej klasy maszynom produkcyjnym.

Zastosowanie specjalistycznych systemów pomiarowych i zautomatyzowanych stanowisk dają pewność, że produkcja odbywa się według ściśle określonych dyrektyw i standardów, co przekłada się na pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Nasi specjaliści udzielają kompleksowych informacji i profesjonalnie doradzą przy wyborze najlepszych rozwiązań, co zapewnia naszym klientom najwyższą precyzję i najniższy koszt cięcia.

Jesteśmy znani z wysokiej jakości, najlepiej wyposażonego magazynu oraz krótkich czasów realizacji.

Jakość i solidność

Targi Hanover Ligna 2015:

Wyłączny dystrybutor na rynek polski