Sklep internetowy    Sitemap    Language version   

Piły taśmowe do drewna i metalu

Band saw blades

Band saw blades for wood cutting Prodcuer
of Band Saw Blades for Wood cutting
WOOD
 

Band saw blades

Bnad saw blades for metal cutting Exclusive agent of
RÖNTGEN Band Saw Blades for metal cutting
METAL

Band saw blades

Band saw blades for wood cutting
 

Band saw blades

Bnad saw blades for metal cutting

RODO

Bnad saw blades for metal cutting ZGODY
Drodzy Klienci,
od jakiegoś czasu otrzymujemy coraz więcej informacji o firmach konkurencyjnych z Siedlec, które wprowadzają Klientów w błąd oferując taśmy marki KORONET, których fizycznie nie posiadają i nie są przez nas sygnowane. Sytuacja ta niestety działa na Państwa niekorzyść, ponieważ jako nabywcy otrzymujecie Państwo piły dużo niższej jakości, niewiadomego pochodzenia, które nie są przez nas produkowane. Odnotowujemy także coraz więcej sytuacji reklamowania pił, które jak się okazuje nie są taśmami produkowanymi przez KORONET, mimo iż Klient otrzymał od sprzedawcy informację, że takową nabywa.

Firma KORONET Marta Zalewska stanowczo sprzeciwia się i odcina od takiego rodzaju praktyk, gdyż naszych Klientów naraża to na straty, a nas na utratę zaufania i godzą w nasz dobry wizerunek, na który ciężko pracujemy od początku istnienia Firmy.

Jeżeli nie mają Państwo pewności pochodzenia taśmy, prosimy potwierdzić u handlowca, czy jest to oferta firmy KORONET, a jeżeli otrzymali Państwo zamówiony towar, prosimy o sprawdzenie tej informacji na dokumencie zakupu (faktura bądź paragon) a w razie wątpliwości, prosimy o kontakt z nami pod numerem: 25-631-00-27 lub poprzez stronę internetową. W przypadku wprowadzenia Państwa w błąd, co do osoby sprzedawcy, przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od umowy i zwrot towaru.

Prosimy o poinformowanie nas o próbach podawania się za naszą firmę, postaramy się w możliwy sposób zminimalizować Państwa straty. Poinformujemy także odpowiednie organy o popełnionym przestępstwie a w przypadku takiej konieczności wystąpimy na drogę postępowania sądowego przeciwko nieuczciwym firmom w celu ochrony Państwa jak i naszego słusznego interesu oraz wizerunku.

Koronet - producent pił taśmowych i narzędzi tnących

Nasza oferta spełni oczekiwania osób chcących zakupić wysokiej klasy narzędzia tnące. Posiadamy urządzenia o szerokim zakresie zastosowań, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Jako uznany producent pił taśmowych proponujemy tylko i wyłącznie produkty spełniające najwyższe jakościowe standardy. Oferujemy produkty przeznaczone zarówno do obróbki drewna jak i metali. Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie wytworzyć funkcjonalne, a przede wszystkim trwałe produkty, które przez długi czas świetnie spełniają swoje zadania. Dostępne w sprzedaży narzędzia tnące powstają w oparciu o bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę naszych pracowników. Gwarantujemy, że ich działanie spotka się z zadowoleniem nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nie ulega wątpliwości, że tylko właściwie dobrane narzędzie tnące zapewnią wydajność na najwyższym poziomie. Warto więc zainwestować w produkty pochodzące od sprawdzonych producentów pił taśmowych. Koronet od wielu lat obsługuje zakłady i warsztaty działające w branży metalowej lub przerobu drewna. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie współpracujących z nami osób, dlatego staramy się ciągle podnosić standard świadczonych usług. Proponowane narzędzia tnące to znakomite połączenie wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności oraz korzystnej ceny. Poszukując sprawdzonego partnera specjalizującego się w wytwarzaniu narzędzi tnących, warto sprawdzić co oferuje Koronet – ceniony na rynku producent pił taśmowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

KORONET Marta Zalewska - Sprzęty – wyposażenie              Rzetelna firmaManufacturer of machinery for wood and metalLogo maktek
Copyright © 2019 Koronet. All rights reserved